Kompleksowa oferta automatyki przemysłowej

Dostawcy

Rockwell Automation - systemy sterowania, napędy, osprzęt elektryczny oraz oprogramowanie

RA_logo_m.jpgRockwell Automation jest globalnym koncernem o przeszło 100-letniej historii, dostarczającym kompleksowe rozwiązania automatyki przemysłowej. Główna siedziba znajduje się w Milwaukee w Stanach Zjednoczonych i jest obecny w 80 krajach na całym świecie poprzez regionalne biura oraz zakłady produkcyjne.

W Polsce firma posiada biuro handlowe w Warszawie oraz zakład produkcyjny w Katowicach.
Koncentruje się na ciągłym doskonaleniu i rozwoju swoich produktów oraz usług.

Produkty firmy Rockwell Automation ›


ProSoft Technology – karty komunikacyjne, konwertery przemysłowe, komunikacja bezprzewodowa

ProSoftTechnology_logo_m.jpgProSoft Technology jest firmą amerykańską. Biura zlokalizowane na 5 kontynentach zajmują się dostawami oraz wsparciem technicznym i aplikacyjnym.

Specjalizuje się w rozwijaniu rozwiązań komunikacyjnych kompatybilnych z systemami sterowania czołowych producentów takich jak Rockwell Automation, Siemens czy Schneider Electric. Koncentruje się na rozwiązaniach łączących różne systemy tak jakby pochodziły od jednego dostawcy.

W ciągu 20 lat linia produktów wzrosła do 400 modułów komunikacyjnych wykorzystujących więcej niż 60 różnych protokołów.

Produkty firmy Prosoft Technology ›


eWON - przemysłowe urządzenia zdalnego dostępu 

eWON_logo_m.jpgeWON jest innowacyjną firmą belgijską, której produkty służą do uzyskania bezpiecznego połączenia internetowego w przemyśle.

W ciągu 10 lat istnienia eWON stał się światowym liderem oraz ekspertem w produkcji routerów internetowych do zdalnego dostępu do przemysłowych systemów sterowania I automatyki.

Produkty firmy eWON ›


DKC - szafy i obudowy do urządzeń elektrycznych oraz akcesoria

DKC_logo_m.jpgDKC jest grupą firm zajmującą sie produkcją szaf i obudów, tras kablowych, klimatyzatorów i akcesoriów do szaf. Centrala grupy znajduje się we Włoszech. Posiada nowoczesne zakłady produkcyjne we Włoszech, Rumunii, Węgrzech i Tunezji.

 Firma znana jest z wysokiej jakości swoich wyrobów, produkowanych według najwyższych standardów i wymagań.

Produkty firmy DKC ›


Kepware - wysokowydajne serwery OPC

Kepware_logo_m.jpgFirma Kepware jest światowym liderem w dziedzinie oprogramowania komunikacyjnego dla automatyki i oferuje wyjątkowe doświadczenie zarówno w dziedzinie serwerów OPC jak i dedykowanych urządzeń komunikacyjnych.

Od chwili powstania w 1995 roku Kepware koncentruje się na projektowaniu oprogramowania do komunikacji ze sterownikami PLC, rozproszonymi urządzeniami wejścia/wyjścia jak i urządzeniami pomiarowymi. Obecnie, z ponad 100 protokołami komunikacyjnymi i sprzedażą ponad 100 000 produktów rocznie, Kepware jest jednym z wiodących dostawców na rynku.

Produkty firmy Kepware ›


Hilscher - karty komunikacyjne sieci przemysłowych

Hilscher_logo_m.jpgHilscher jest niezależną rodzinną prywatną firmą. Celem firmy jest tworzenie własnych rozwiązań komunikacyjnych zapewniających stabilną pozycję lidera na rynku systemów łączności.

Głównymi produktami są karty komunikacyjne do sieci przemysłowych.

Produkty firmy Hilscher ›
 

  • Współpracujemy z:
  • rockwell-logo.gif

  • prosoft-logo.gif

  • logo_ewon_szary_.gif
  • kepware-logo.gif
  •  hilsher_-_szary.gif

 

  • DKC_logo_szare.gif