Kompleksowa oferta automatyki przemysłowej

Wydarzenia

Międzynarodowe Targi Poznańskie sektora drzewnego i meblarskiego

Van Seite small 150x100.jpgW dniach 12-15 września 2017 r. w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich po raz 33 spotkali się przedstawiciele sektora drzewnego i meblarskiego. RAControls był obecny z prezentacyjnym DemoVanem Rockwell Automation na terenie otwartym. Zwiedzający mogli uczestniczyć w prelekcjach/seminariach, które odbywały się w trakcie targów codziennie w salce konferencyjnej w pawilonie 3 w godzinach 11.00 do 13.00.

Warsztaty Product Update

PU.jpgWzorem lat ubiegłych zorganizowaliśmy cztery warsztaty Product Update: 19-23 września 2016 w Ciechocinie i Szczyrku oraz w dniach 21-25 listopada 2016 w Lublinie i Będlewie. Klienci mieli do dyspozycji kilka stanowisk, na których mogli wykonywać ćwiczenia oraz dowiedzieć się interesujących rzeczy na temat produktów producentów: Rockwell Automation, ProSoft, FANUC, Metller-Toledo, Endress Hauser, eWON. Zachęcamy do śledzenia nas na stronach facebooka. 

Automation University Special – 18-19 maja 2016 w Jachrance

DSC_1860.jpgTegoroczna edycja skupiona była na koncepcji CONNECTED ENTERPRISE. Zaprezentowaliśmy na żywo rewolucyjny system transportowy – iTRAK, nowości – m.in. ControlLogix 5580 oraz nowe aplikacje Studio 5000. Zaproszenie skierowane było do kadry menadżerskiej, inżynierskiej, IT oraz działu zakupów. 

Safety OEM Demo Van

safety demo van.jpgW dniach 4-27 maja 2016 roku Safety OEM DEMO VAN zawierający układy automatyki marki Allen-Bradley firmy Rockwell Automation prezentowany był od Katowic do Gdańska. Dedykowane do producentów maszyn układy rozwiązań zostały pokazane w przykładowych działających aplikacjach. SAFETY OEM DEMO VAN był podzielony na części według prezentowanej architektury: Midrange Architecture System, Connected Components oraz Safety.

Channel on the Move

cotm.jpgW dniach od 8 do 11 czerwca 2015 odbyły się w siedzibie Rockwell Automation warsztaty Channel On The Move. W trzech sesjach dla Integratorów Systemów, firm OEM oraz Dystrybutorów. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami i produktami Rockwell Automation. 

OEM Demo Van

demo.pngW dniach 18-30 maja 2015 roku zaprezentowaliśmy OEM DEMO VAN zawierający układy automatyki marki Allen-Bradley firmy Rockwell Automation. Dedykowane do producentów maszyn układy rozwiązań zostały pokazane w przykładowych działających aplikacjach. OEM DEMO VAN był podzielony na dwie części według prezentowanej architektury: Midrange Architecture System. Architektura zintegrowana do zastosowania w maszynach średniej wielkości. Connected Components. Architektura zintegrowana w maszynach mniejszej wielkości.


Partner Day

PartnerNetwork_m.jpgKonferencja Partner Day zorganizowana została wspólnie z Rockwell Automation w Sobieniu Królewskim w dniach 21-22 maja 2015. Na konferencji zaprezentowano najnowsze trendy w zakresie automatyki i perspektywy rozwoju rynku światowego. Zaprezentowano programy partnerskie prowadzone przez Rockwell Automation i RAControls oraz przykłady współpracy z producentem przy realizacji projektów globalnych. RAControls przedstawiła realizowane w ostatnim czasie ciekawe projekty we współpracy z firmami partnerskimi. 


Warsztaty Product Update

M710iC_20L_w-positioner1C1.jpgW tym roku warsztaty Product Update odbyły się w czterech lokalizacjach. W Wiśle w dniach 2-3 marca, w Osadzie Karbówko 5-6 marca, w Mszczonowie 20-21 kwietnia oraz 23-24 kwietnia 2015 w Miłkowie koło Karpacza.
Przy współudziale firm Rockwell Automation, Prosoft Technology, Fanuc Robotics Polska, prezentowaliśmy tematy napędowe jak np. nowe produkty z oferty eWon, synchronizacja przemienników Powerflex 755 w trybie pracy Master/Slave, panele operatorskie PanelView+7, zintegrowane systemy Motion w oparciu o CIP  Motion oraz Kinetix 5500.
Zaprosiliśmy przedstawicieli naszych partnerów – integratorów systemów, producentów maszyn oraz użytkowników naszych produktów. Warsztaty składały się z serii ćwiczeń, podczas których uczestnicy w sposób praktyczny zapoznali się z nowymi produktami wprowadzonymi ostatnio do sprzedaży oraz istniejącymi rozwiązaniami.

  • Współpracujemy z:
  • rockwell-logo.gif

  • prosoft-logo.gif

  • logo_ewon_szary_.gif
  • kepware-logo.gif
  •  hilsher_-_szary.gif

 

  • DKC_logo_szare.gif